قیمت ورق آلومینیوم رنگی

در واقع مقوله قیمت ورق آلومینیوم رنگی و خام به عوامل زیادی از جمله نوع ضخامت، نوع آلیاژ، ابعاد، نوع خدمات پوششی مثل خدمات آنادایز آلومینیوم و خدمات رنگ پودری الکترواستاتیک بستگی دارد. مجتمع صنعتی آلومتکنیک متال، افتخار دارد با بیش از 40 سال تجربه در زمینه  تولید پروفیل آلومینیوم، تولید ورق آلومینیوم رنگی و سایر خدمات در خدمت شما مصرف کننده عزیز باشد. ما سبک­های مختلفی از ورق آلومینیوم رنگی، ورق فلزی طرح دار، در اندازه­های مختلف را با کیفیت عالی و قیمت مناسب ارائه می­کنیم.

در کارخانه­ های تولید، ورق آلومینیوم در انواع مختلف شامل ورق آلومینیوم رنگی، ورق آلومینیوم ساده، ورق آلومینیوم آجدار و ورق آلومینیوم طرح دار همراه با خدمات پانچ ورق در ضخامتهای 2میل تا 4 میل در آلیاژ های متفاوت قابل عرضه میباشد که  جهت استفاده­های گوناگون تهیه می­شود.

قیمت ورق آلومینیوم

مجتمع صنعتی آلومتکنیک متال، تولیدکنند ورق آلومینیوم رنگی با کیفیت بالا و قیمت معقول میباشد. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تولید و سایر خدمات، با ما تماس بگیرید. ما می­توانیم این محصول را طبق طرح­ها، مشخصات و یا نمونه های مشتری سفارشی­ سازی کنیم.

 • آدرس کارخانه

  کیلومتر ٤٥ اتوبان تهران قم /شهرک صنعتی شمس آباد / بلوار نگارستان /خیابان مهر جنوبی /پلاک ٢١٠

 • ساعت کار

  شنبه تا چهارشنبه  ٨:٠٠ الی ١٧:٠٠

 • کد پستی

  1481816556

کارشناس ها

 • دفتر مرکزی

  تهران, بلوار ایت اله کاشانی نرسیده به تقاطع ستاری بین ابراهیمی و حسن آباد ساختمان افرا , پلاک ٤٣٢ واحد ١٠٥