پانچ cnc

پانچ cnc یکی از بهترین گزینه ها برای اجرای انواع طرح های هندسی و اسلیمی بر روی ورق آلومینیوم می باشد که با توجه به میزان دقت مورد نیاز در ساخت بسیاری از ورق های نمای ساختمان، استفاده از خدمات پانچ ورق میتواند بهترین انتخاب باشد. فناوری­های زیادی برای خدمات پانچ ورق الومینیوم وجود دارد. هدف تحولات ماشین آلات در مجموعه آلوم تکنیک متال در این زمینه ی خاص، سریع­تر کردن و دقت برش میباشد. یکی از مواردی که در بازار درخواست زیادی داشته است، پانچ نمای مشبک فلزی مورد استفاده در نمای الومینیوم ساختمان است که با استفاده از خدمات ورق کاری و خدمات سی ان سی طرح های متنوع هنری و هندسی به راحتی قابل اجرا می باشد. ورق آلومینیوم سوراخ دار در طیف گسترده ای از اندازه ها و الگوها موجود است. خدمات پانچ cnc می توانند گرد، مربع، مستطیل، شش ضلعی، خط اسلیمی و دیگر شکل های  تزئینی باشند. شکل، اندازه و الگوی سوراخ ها می تواند استاندارد یا سفارشی مشتری اجرا شود.

سرعت بالا

ظاهری مدرن

امکان ایجاد طرح های متنوع

خدمات برش ورق cnc

خدمات برش ورق cnc مزایای بسیار دارد که آن دقت و سرعت بالای آن میباشد. از آنجا که این کار عمدتاً با استفاده از دستگاه­های خودکار انجام می­شود، حاشیه خطا حداقل است و میتواند در مدت زمان کوتاه طرح های ارئه شده را تحویل دهد این نوع خدمات پانچ cnc ورق، برای اجرای نمای فلزی طرح دار مناسب است و از کاربرد گسترده­ای در سایر صنایع برخوردار بوده. خدمات پانچ ورق و خدمات سی ان سی، نمونه اولیه از پیشرفتی است که نه تنها بهره ­وری را برای تولیدکنندگان افزایش داده است، بلکه به کاهش تلاش و صرفه­جویی در وقت و پول نیز کمک کرده است. کاربردهای متنوعی برای پانچ ورق آلومینیوم وجود دارد. آن ها معمولاً در اماکن صنعتی و تجاری دیده می شود و اکنون به طراحی و ساخت و ساز اماکن مسکونی نیز راه یافته اند. بنابراین، اجازه بدهید مزایای دستگاه سی ان سی، اصول اولیه خدمات سی ان سی،  نحوه کمک خدمات پانچ ورق به رشد صنعت را بررسی کنیم.

پانچ سی ان سی

پانچ سی ان سی با توجه به شکل منافذ تعیین می شود که شامل اشکال گرد، مستطیل، الماسی، شش ضلعی، شکاف دار و ترکیبی است. ماندگاری طولانی از آنجا که ورق آلومینیوم سوراخ دار را می توان به طور خاص متناسب با هر شرایطی ساخت  می توان آنها را به گونه ای منحصر به فرد ساخته و برای هر سازه ای تأثیر ماندگار و دائمی ایجاد کند. ساخت و تولید پانل های آلومینیومی محصولی را ایجاد می کند که نسبت به سایر مواد از مقاومت بیشتری در برابرخوردگی وتاثیرات  آب و هوا برخوردار است.