خدمات پانچ ورق آلومینیوم

خدمات پانچ ورق آلومینیوم اولین انتخاب در میان طراحان برای اجرای نمای مشبک فلزی میباشد. طراحان چه در مصارف کاربردی برای ورق آلومینیوم رنگی نمای ساختمان و چه در مصارف تزئینی از پانچ ورق برای اجرای کار استفاده میکنند. خدمات پانچ cnc آلومینیوم، علاوه بر کاربرد در تولید ورق نمای ساختمان، کاربردهای صنعتی مهم دیگری نیز دارد. اغلب از خدمات پانچ آلومینیوم برای اجرای طرح های هندسی و پیچیده استفاده میشود و تخصصی با ارزش و مناسب برای اجرای طرح های نما های مدرن ساختمانی میباشد. بیشترین مقیاس استفاده از پانچ ورق آلومینیوم، در نمای مشبک فلزی ساختمان رخ میدهد، که از ترکیب طرح های هندسی و پیوسته برای نمای فلزی ساختمان استفاده میشود. ورقهای نمای فلزی طرح دار کاربرد های متنوعی درنمای داخلی ساختمان دارد، که توسط خدمات خمکاری ورق آلومینیوم آنها را به گزینه ایدهآلی به عنوان مثال: برای پارتیشن و سقف، نما، محافظ، حفاظ پنجره و بسیاری از کاربردهای دیگر تبدیل میکند. البته کاربردهای بسیار زیادی وجود دارد که میتوان به آنها اشاره کرد!

مقاومت بالا

1تا 5 میل

ضخامت ورق

اجرای طرح های متنوع

ورق آلومینیوم پانچ شده

ورق آلومینیوم پانچ شده میتوانند به عنوان ورق پانچ نما، دیوار پوش، پارتیشن اداری، نمای مشبک فلزی ساختمان و ایجاد فضاهای منفرد در فضای باز استفاده شود. همچنین ورق آلومینیوم همراه با خدمات آنادایز آلومینیوم یا خدمات رنگ پودری می توانند از ساختمان در برابر اثرات مضرخورشید، باران های اسیدی محافظت کند. طراحی نمای آلومینیومی به نوع و طراحی نمای بیرونی ساختمان بستگی دارد. زیبایی این طرح ها این است که می توانند با شکل ساختمان سازگار باشد. از این رو می توانید نماهای یکپارچه، نمای دو لتی و یا حتی سازه هایی با فرم خاص مانند مخروطی چند ضلعی و هرم را طراحی و توسط خدمات خمکاری ورق آلومینیوم آنها را اجرا کنید. پانچ ورق آلومینیوم توسط نرم افزار بصورت حرفه ای طراحی و با دستگاه پانچ cnc اجرا میشود. در ادامه مقاله به برخی از ویژگی ها و کاربردهای خدمات پانچ ورق آلومینیوم اشاره میشود با ما همراه باشید.

  • ورق آلومینیوم پانچ شده

مشاوره رایگان


جهت استعلام قیمت و مشاوره رایگان
با کارشناسان مجتمع صنعتی آلوم تکنیک متال
هم اکنون تماس بگیرید

ورق مشبک

ورق مشبک دارای ویژگی های منحصر به فردی میباشد وآن، توانایی ایجاد حریم خصوصی و تهویه هوا است. هنگامی که یک ساختمان نیاز به بهبود تهویه خود دارد، برای بهبود جریان هوا و افزایش سایه از خدمات پانچ ورق استفاده می شود. این روش محافظت از ساختمان منجر به کاهش هزینه های انرژی در گرمایش و تهویه هوا می شود. از نظر آماری ورق آلومینیوم پانچ شده می توانند منجر به صرفه جویی ۳۰ تا ۴۵ درصدی شوند. بخش دیگری از طراحی پانل ها، پانل های دارای نور پس زمینه است که ساختار یک سطح را برجسته می کند و باعث ایجاد درخشندگی مداوم میشوند. نور پس زمینه ورق مشبک باعث می شود تا نمای ساختمان جلوه ای چشمگیر و زیبایی داشته باشد.

  • ورق مشبک

خدمات پانچ ورق فلزی

بطور کلی خدمات پانچ ورق فلزی توسط دستگاه هایی نظیر سی ان سی و یا پرس انجام می شود. ورق آلومینیوم برروی قطعه مخصوص شکل دهی که سمبه نام دارد قرار گرفته و سپس با اعمال فشار ورق آلومینیوم اصطلاحا پانچ شده و به شکل دلخواه در می آید. خدمات پانچ ورق فلزی از نظر انعطاف پذیری به راحتی شکل گرفته و آنها را برای کاربردهای معماری ایده آل می کنند. از لحاظ طیف رنگی بسیارمتنوع، در برابر خوردگی بسیار مقاوم، مقرون به صرفه و بادوام هستند. شایان ذکر است استیل و فولاد ضد زنگ در مقایسه با ضخامت مشابه ورق آلومینیوم فلزی مستحکم تر و با دوام تری هستند با این حال آلومینیوم تقریباً سه برابر سبک تر است و آن را فلزی مناسب برای نمای پانچ متال می کند به ویژه در مواردی که وزن پایین گزینه ای حائز اهمیت باشد.

  • خدمات پانچ ورق فلزی